Operátor/ka leštírny

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. (MPSV)

F. A. Gerstnera 21, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., IČ 26055996, http://www.koh-i-noor.cz
Pracoviště:KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-04
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: 3 směnný provoz, vzdělání - vyučen.
Další požadavky: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Nabízíme: podnikové stravování, dovolenou navíc, motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění.
Po zapracování 21.000 Kč.
Nástup ihned.
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: [email protected], příp. tel. 389 000 398 - R. Dryová

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12458910764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou