Vedoucí řízení kontroly jakosti

KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s. (MPSV)

Místo práce
620, 391 43 Mladá Vožice, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s., IČ 60827441, http://www.kohinoor.cz
Pracoviště:Mladá Vožice 620, 391 43 Mladá Vožice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
- zkušenost v oblasti řízení kontroly jakosti podmínkou
- znalost práce na PC
- pečlivost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:
- řízení vstupní, výrobní a výstupní kontroly
- kontrola dodržování technologické kázně a výrobních předpisů
- řízení systému jakosti v souladu s požadavky normy ISO 9001:2008
- řízení interních auditů
- odpovídající finanční ohodnocení - měsíční základní mzda 30.000 Kč + bonusová složka mzdy až 25 %
- služební notebook + služební mobilní telefon
- věrnostní a stabilizační benefity
- podnikové stravování
- vzdělávání a školení pro zaměstnance
- zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění)
- příspěvek na dopravu
- možnost ubytování
- zajímavou a zodpovědnou práci
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání v novém závodě ve stabilní společnosti
kontakt. tel od 7:00- 14:30hod. nebo e-mailem

Poslední změna:2016-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11249590715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou