Hlavní účetní

KOKINETICS s.r.o. (MPSV)

Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOKINETICS s.r.o., IČ 25189603, http://www.pampus-automotive.cz
Pracoviště:Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na životní pojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- VŠ/SŚ vzdělání ekonomického směru
- Praxi na uvedené pozici min. 3-5 let
- Zkušenosti s řízením finančních ukazatelů
- Výborná znalost všech účetních postupů a daňové legislativy
- Výborná znalost MS OFFICE - zejména Excel, výhodou kontingenční tabulky
- Výborná znalost AJ nebo NJ PODMÍNKOU
- Organizační schopnosti, komunikativnost, odolnost vůči stresu, analytické myšlení
- Samostatnost, za účetnictví zodpovídá hlavní účetní, nemá k dispozici žádné podřízené
Náplň práce:
- Odpovědnost za kompletní zpracování účetnictví
- Zpracování daňových přiznání (DPH,DPPO,daň z nemovitostí, silniční daň atd.)
- Spolupodílí se na přípravě finančních auditů
- Spolupodílí se při interních/externích auditech
- Komunikace s vedoucími zaměstnanci napříč společností
- Spolupráce s mateřskou společností v Německu
- Reporting, analýzy
- Zabezpečuje měsíční/roční uzávěrky
Nabízíme:
- Odborné i jazykové vzdělávání
- Příspěvek na životní pojištění
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k seberealizaci
Zaučení od stávající hlavní účetní (6 měs.)

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 11680630779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní