Grafik a html kodér (on-line marketing)

Kokiska s.r.o. (MPSV)

Místo práce
3, 360 01 Sadov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrháři (34324)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kokiska s.r.o., IČ 02509016
Pracoviště:Kokiska s.r.o. - 000, Stráň 3, Sadov, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 28000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu internetového obchodu hledáme schopného grafika se znalostí HTML/CSS (JS).

Hlavní náplní práce bude příprava grafických podkladů pro prezentaci on-line, tvorba a rozesílání newsletterů, návrh a úprava webové prezentace (HTML, CSS).

Výhledově byste se mohl podílet na tvorbě marketingové strategie, pod vlastní správu převzít některé z hlavních prodejních kanálů. Starat se například o zbožové agregátory, affiliate, sociální sítě a další.
Vše se u nás dozvíte a uvidíme, kde se nejlépe najdete.

CO POŽADUJEME:
perfektní znalost práce na PC
znalost práce s grafickými programy - Photoshop, Fireworks, popřípadě jiné HTML/CSS na pokročilé úrovní, základní rozhled v internetovém obchodě
přehled o on-line marketingu
umění komunikovat s lidmi
flexibilita, ochota učit se novým věcem
orientace na výkon
spolehlivost, čestnost, práce pro firmu
Znalost JavaScriptu výhodou
Pracovní doba: 8-8.30 - 16-16.30 hod.

CO NABÍZÍME
stabilní zázemí s možností růstu platu na základě schopností a výsledků práce
mobilní telefon
společná doprava do zaměstnání
sebevzdělávání
profesní růst člověka
možnost seberealizace
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, doprava do zaměstnání.

Internetový business je jeden z nejrychleji rostoucích a rozvíjejících se oborů, z toho důvodu je stejný požadavek kladen na zaměstnance. Pokud toužíte po práci, kde můžete ukázat své schopnosti a dovednosti, kde můžete říct svůj názor a přispět ke změnám v podniku, kde se můžete realizovat a ne ustrnout na jednom místě - tak právě my jsme ten správný zaměstnavatel!

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu [email protected]

Uchazeči s doporučenkou od úřadu práce si nejdříve domluví schůzku po telefonu +420 774 763 391.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 10566280714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou