Asistent/ka při expanzi - polský/á rodilý/á mluvčí

Kokiska s.r.o. (MPSV)

Místo práce
3, 360 01 Sadov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kokiska s.r.o., IČ 02509016
Pracoviště:Kokiska s.r.o. - 000, Stráň 3, Sadov, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: e-mailem: [email protected]
osobně: pouze mezi 9.00 - 16.00 hod.
Naše společnost se zabývá provozem internetového obchodu www.kokiskashop.cz. Na trhu fungujeme již sedm let a jsme stabilním zaměstnavatelem. V současné době hledáme do našeho týmu kolegini, nebo kolegu, pro správu a rozvoj polské mutace fungující na Polském trhu.

Požadavky:
Aktivní polský jazyk slovem i písmem - ideálně rodilý (-á) mluvčí.
Dobrá znalost českého jazyka.
Práce s PC + internet. Alespoň základní znalost on-line marketingu výhodou.
Mít zájem růst s firmou a podílet se na úkolech při expanzi do zahraničí (překlad produktových popisů, z hlediska obsahu se podílet na tvorbě webu, jednání s marketingovými agenturami a partnery v polském jazyce, mapování polskétho trhu na internetu).
Proaktivní přístup a samostatnost
Pracovní doba: 8.30 - 16.30 hod.

Hlavní pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti.
Jsme schopni zajistit i ubytování.

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu
Potenciální karierní růst
Podílení se na novém projektu
Zázemí stabilní firmy s obratem v řádu desítek milionů ročně.
Flexibilní pracovní doba
Služební notebook
Možnost částené práce z domova
Zaměstnanecké výhody: motivační program odměn, mobilní telefon, notebook.

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11151640794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou