Skladník/ce

Kokiska s.r.o. (MPSV)

Místo práce
119, 360 01 Sadov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kokiska s.r.o., IČ 02509016
Pracoviště:Kokiska s.r.o. - 002, Bor 119, Sadov, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 70 do 90 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky - 9-15, e-mailem: [email protected], osobně - Bor 119, Sadov - mezi 9-15 hod
Pracovní doba: při plném úvazku - 8.00 - 16.30 hod

Nabízíme pracovní pozici skladníka internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. Můžeme nabídnout velice zajímavou práci v mladém kolektivu.

Požadujeme:
Ochotu pracovat ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední), smysl pro pořádek, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, čistý trestní rejstřík, praxe ve skladu výhodou, ale ne nutnostní, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Náplň práce a odpovědnosti:
Příjem a výdej zboží, vychystávání objednávek, předávání vychystaných objednávek přepravcům, obsluha manipulační techniky, účast na inventurách.
Vhodné i pro absolventy škol bez praxe.

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11923990781

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání