Zástupce vedoucí kanceláře s polštinou - absolvent

Kokiska s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vítězná 2012, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kokiska s.r.o., IČ 02509016
Pracoviště:Kokiska s.r.o. - 001, Vítězná 2012/26, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 33000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem e-mailem: [email protected]

Hledáš zajímavou práci po škole s možností kariérního růstu?
Zajímá Tě rychle rostoucí svět internetového obchodu?
Ovládáš polštinu na písemné i komunikativní úrovni?

Nabízíme absolventskou pozici v internetovém obchodě Kokiskashop. Působíme jak na českém trhu, tak i na slovenském, polském a maďarském. V blízké budoucnosti se plánuje expanze na rakouský a německý trh. Na trhu se pohybujeme již osmým rokem a díky neustálému růstu hledáme nové posily.

Klíčové činnosti
podpora polských eshopů
komunikace s polským klientem - spotřebitelem i velkoobchodní prodej
produktový specialista
kariérní vývoj na pozici zástupce vedoucí kanceláře - po zaučení regulérní záskok

Kvalifikační požadavky
poslední ročník/absolvent VŠ - minimálně bakalářský stupeň (ekonomické vzdělání výhodou)
výborná znalost práce na PC - základní přehled v OS, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, grafické programy (práce s vrstvami - výhodou)
polský jazyk - slovem i písmem (náplní práce je jednak ústní komunikace v polštině, tak i překlady textů, jak z polštiny do češtiny, tak i obráceně)
samostatnost, zodpovědnost, schopnost pracovat a rozhodovat se pod stresem

Nabízíme
zajímavou a zodpovědnou práci
mladý kolektiv
možnosti praktického odborného rozvoje
po zaučení práce na dobu neurčitou
zajištění ubytování v KV

Své CV zasílejte na níže uvedený email a přidejte krátký motivační dopis - pro právě Vy jste ten pravý na tuto pozici.

Ing. Michaela Krejnická - [email protected]

POUZE VÁŽNÍ UCHAZEČI! Pro výkon práce je nutná ochota přestěhovat se do Karlových Varů. Práce vyžaduje každodenní přítomnost v kanceláři. Zaměstnavatel zajistí ubytování. Vhodné pro studenty posledních ročníků a absolventy vysokých škol.

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12023430719

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně