Asistent/ka při expanzi - maďarský/á rodilý/á mluvčí

Kokiska s.r.o. (MPSV)

Místo práce
3, 360 01 Sadov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kokiska s.r.o., IČ 02509016
Pracoviště:Kokiska s.r.o. - 000, Stráň 3, Sadov, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem e-mailem: [email protected]
Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/klegyni pro maďarskou expanzi. Můžeme nabídnout velice zajímavou práci a především kariérní růst.
NÁPLŇ PRÁCE:

Správa objednávek
zákaznická podpora (livechat, hotline, e-mail)
překlad produktových popisů
možnost seberealizace

NABÍZÍME:
Zázemí stabilní firmy
potenciální karierní růst
služení mobilní telefon a notebook
přátelský mladý kolektiv.

POŽADUJEME:
Aktivní maďarský jazyk slovem i písmem - ideálně rodilý/á mluvčí
aktivní, dobrou znalost práce na PC - denní práce na PC,
příjemné vystupování,
umění komunikovat s lidmi
, spolehlivost a čestnost
ochota učit se novým věcem
, orientace na výkon, práce pro firmu.

Internetový business je jeden z nejrychleji rostoucích a rozvíjejících se oborů, z toho důvodu je stejný požadavek kladen na zaměstnance. Pokud toužíte po práci, kde můžete ukázat své schopnosti a dovednosti, kde můžete říct svůj názor a přispět ke změnám v podniku, kde se můžete realizovat a ne ustrnout na jednom místě - tak právě my jsme ten správný zaměstnavatel!
Své životopisy zasílejte na emailovou adresu [email protected] a my Vás budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12285900788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity