Projektant technické přípravy výroby

KOMA MODULAR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Říčanská 1191, 763 12 Vizovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (31192)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOMA MODULAR s.r.o., IČ 46966170, http://www.container.cz
Pracoviště:Říčanská 1191, 763 12 Vizovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Projektant technické přípravy výroby (německy mluvící země) – pracoviště Vizovice
Popis hlavních činností:
• Návrh prostorového uspořádání obytných modulů
• Návrh rozmístění vybavení elektro a sanitární instalace
• Návrh dispozice příslušenství modulů, jako například schodiště a podesty, přístřešky
• Samostatné řešení výrobní dokumentace obytných modulů
Požadujeme:
• Vzdělání SŠ, VŠ stavební
• Znalost práce na PC – AutoCAD LT, MS Excel, MS Word
• Znalost NJ na pokročilé úrovni
• Flexibilitu a loajalitu, vstřícný přístup k řešení problémů
• Pocit zodpovědnosti za výsledek práce
• Samostatnost
Výhodou je:
• Znalost práce s 3D projekčním software
• Praxe v projektování staveb
• Praxe v oboru Modulární výstavba
Nabízíme:
• Zázemí stabilní prosperující společnosti
• Pevnou mzdu + podílové motivační hodnocení s možností růstu
• Příspěvek na stravování
• Vzdělávací kurzy, školení
• Pracovní smlouvu na plný úvazek

Poslední změna:2014-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8048020743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní