Kontrolor/ka kvality

KOMA MODULAR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Říčanská 1191, 1 2 Vizovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-09
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOMA MODULAR s.r.o., IČ 46966170, http://www.container.cz
Pracoviště:Říčanská 1191, 763 12 Vizovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-09
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- Kontrola kvality prováděných prací ve výrobě a na montážích, dodržování technologických postupů a používaných materiálů.
- Kontrola kvality materiálových vstupů do výroby, navrhování opatření k zajišťování požadované kvality.
- Provádění nebo zajišťování zkoušek, sledování kvalitativních vlastností výstupů včetně navrhování opatření k dosahování požadované kvality.
- Vedení evidenci o jakosti se záznamem dat dle požadavku.

Požadavky:
- SŠ/SOU technického směru – nejlépe strojní nebo stavební
- Znalost technické dokumentace
- Znalost práce na PC – MS Office
- Samostatnost, zodpovědnost
- Výhodou je praxe a orientace v normách jakosti a kvality ISO 9001 a ISO 14001

Nabízíme:
- Stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
- Motivující mzdové ohodnocení
- Program benefitů
- Nástup ihned nebo dle dohody

Pokud vás pracovní pozice zaujala, pošlete svůj životopis na adresu [email protected], 737 668 836

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9887520789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou