Automechanik

KOMAT a.s. (MPSV)

Místo práce
196, 382 01 Dolní Třebonín, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOMAT a.s., IČ 26089505, http://www.komat.cz/
Pracoviště:KOMAT a. s., Dolní Třebonín 196, 382 01 Dolní Třebonín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Automechanik - vzdělání vyučení v oboru, praxe výhodou. Podmínky: základní znalost práce na PC, aktivní a zodpovědný přístup, spolehlivost, loajalita, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. B (sk. C a E výhodou), bezúhonnost. Pracovní náplň: provádění pravidelného servisu a oprav, osobních/nákladních vozidel, diagnostika vozidel, geometrie vozidel, osobní a nákladní pneuservis. Pracoviště Dolní Třebonín 196. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. doba jednosměnná, prac. úvazek plný. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého. Společnost nabízí: zajímavou a zodpovědnou práci, vzdělávací kurzy, školení, motivační pracovní ohodnocení, práci v přátelském kolektivu rodinné firmy, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování/stravenky, slevu na firemní výrobky, služby. Kontakt: zaslání životopisu na e-mail [email protected]. Ověřeno 9.1.2017.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11301980706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B