Řidič kamionu

KOMBI TRANS s.r.o.

Německo, Rakousko, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc, základní mzda + diety(možno v Eurech)+ prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řidič MKD,tahač+návěs,provádění přeprav podle zadání partnerské spedice z Rakouska.Vozidla Euro 5

Relace 90% Rakousko - Německo,10% ostatní státy EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné,stabilní firmy fungující v rámci mezinárodního koncernu.

Informace o náboru

Podrobné informace na tel.:602 773 325

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

profesní průkaz,zdrav.prohlídka vč.psychotestů ,karta do dig.tachografu,čistý výpis z rejstříku trestů,praxe min.2 roky v MKD

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou v rámci EU s Rakouskou spoluúčastí.Transportní relace: 90% přeprav mezi D-A,10% ostatní přepravy v rámci EU.Nová vozidla Volvo - EURO6 +plachtové návěsy KRONE.
Hledáme řidiče cisternových souprav pro převoz kapalných látek bez ADR.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1327740  Datum zveřejnění: 10.9.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 50000 Kč/měsíc, základní mzda + diety(možno v Eurech)+ prémie