Software Developer C# .Net

KompiTech s.r.o.

Místo práce
Na Poříčí, 110 00 Prague, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současnosti hledáme softwarového vývojáře v C# .Net, kterého práce baví, chce pracovat v mladém a dynamickém kolektivu v Praze a dokáže vytvářet kvalitní úroveň poskytovaných služeb.

Požadujeme:
- 2+ roků zkušeností ve vývoji v Windows prostředí
- Znalost vývoje webových aplikací v C# .Net, ASP
- Přehled v oblasti databází, znalost MS SQL
- Práce v Agile prostředí je výhodou
- Zkušenosti v Windows technologiích jako Active Directory, Group Policy, sítě TCP/IP

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Inovativní tým
- Příležitost karierního růstu
- Mezinárodní pracovní prostředí
- Zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím zašlete nám Váš CV prostřednictvím emailu na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Soft Skills:
- Týmový hráč, který je komunikativní
- Schopnost řešit komplexní problémy a stanovovat priority
- Pracovat samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KompiTech je společnost s dlouholetou zkušeností v poskytování cenově výhodných služeb v oblasti IT svým zákazníkům jak ve Švýcarsku, kde má svou centrálu, tak v celé Evropě. Tým KompiTechu má rozsáhlé zkušenosti s implementací, modernizací a správou komerčních informačních systémů a poskytuje na míru své služby velkým, středním i malým firmám.
ID: 2106721  Datum zveřejnění: 12.5.2015