Projektant pozemních staveb

KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hostinné, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici projektanti, konstruktéři (31122)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o., IČ 28787951
Pracoviště:KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o. - pracoviště, Hostinné- Dolní Olešnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROJEKTANT
Nabízíme
- spolupráci s dynamicky rostoucí společností
- týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu
- možnost profesního rozvoje
- odpovídající ohodnocení
- nástup: dohodou
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru pozemních staveb
- praxe v projekční činnosti není podmínkou, je však výhodou
- praktická zkušenost a znalost ArchiCAD, MS Office
- komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost
- časová flexibilita
- ŘP sk. B
Náplň práce:
- spolupráce na tvorbě projektové dokumentace roubenek
- kooperace s ostatními členy projekčního týmu, koordinace projektu, komunikace s klienty
- projektový dozor na stavbě
Nástupní plat - 15000,-Kč čistého.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11974570752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou