Směnový elektroúdržbář

KOMTERM Morava, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1446, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOMTERM Morava, s.r.o., IČ 27562778
Pracoviště:KOMTERM Morava, s.r.o. - pracoviště Kopřivnice, Areál Tatry 1446/3, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 10.2.2017.
Charakteristika pracovní pozice:
- zjišťování závad, poruchová údržba, opravy a zkoušení, analýza příčin poruch, prevence poruch,
- manipulace v rozvodnách, zajišťování pracoviště,
- opravy a přípravy na vnější revize VN transformátorů, spínacích prvků a ochran,
- opravy elektrického zařízení rozváděčů,
- zapojování rozváděčů a elektrických zařízení dle výkresové dokumentace,
- opravy a seřizování elektrických servopohonů,
- zástupné práce na elektrodispečinku,
- aktualizace technické dokumentace podle provedených zásahů,
- součinnost se servisními a revizními techniky,
- pochůzková a kontrolní činnost v LDS,
- podílí se na přípravě plánu údržby v oblasti elektro a MaR.
Kvalifikační a odborné požadavky:
- vzdělání: vyučen v oboru provozní elektromontér, případně učební obor s maturitou nebo SPŠE silnoproudá zařízení,
- praxe: min. 2 roky v průmyslovém provozu nebo 1 rok v energetice výhodou,
- odborná kvalifikace: osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/1978 Sb, min. § 6 do 1000 V, nad 1000 V výhodou,
- jazykové požadavky: min. anglický jazyk - alespoň základní komunikace, znalost technické angličtiny výhodou,
- znalosti z příbuzných oborů: výroba a rozvod tepla a elektrické energie, průmyslové snímače a řídicí systémy, frekvenční měniče,
- počítačová gramotnost: MS Office, Internet,
- zdravotní způsobilost: práce ve výškách, řidič (sk. B), nepřetržitý provoz,
- místní specifika: výskyt možnosti nepravidelné a nárazové práce, možnost pracovní pohotovosti mimo pracoviště.
Nabízíme:
- po roce - prodloužení smlouvy na neurčito,
- perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
- zajímavé finanční ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, stravenky, flexipasy, spoření
- pět týdnů dovolené, firemní benefity
Zájemci o uvedenou pozici zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12146750796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - jiné, znalost sady MS Office
Činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní