Závozník / ce v komunálních službách

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. (MPSV)

Místo práce
Řevnická 1484, 1 2 Mníšek pod Brdy, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-21
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů (96110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., IČ 61057606
Pracoviště:Komwag, a.s., Mníšek pod Brdy, Řevnická 1484, 252 10 Mníšek pod Brdy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-21
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma KOMWAG, která se stará o údržbu a čistotu města, přijme do svého dobrého kolektivu

ZÁVOZNÍKA / CI PRO NÁKLADNÍ AUTO

Co budete dělat:
- starat se o čistotu města na jednom z našich moderních aut
- budete součástí důležité práce v komunálních službách
- a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Rozhodně se Vám bude hodit:
- chuť k práci na čerstvém vzduchu
- schopnost pracovat v noci i brzo ráno, ale o to dřív jít domů
- určitě uplatníte Vaši pečlivost, dobrou fyzickou kondici a spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů, ve kterém si nepočteme

Co Vás u nás čeká:
- smysluplná práce pod širým nebem
- pravidelná výplata
- moderní zázemí firmy a fajn kolektiv kolegů

Nastoupit můžete ihned!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Poslední změna:2016-09-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11154810754

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání