Opravář a zámečník na dobu neurčitou

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. (MPSV)

Místo práce
Perucká 2542, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři kovových konstrukcí (72140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., IČ 61057606
Pracoviště:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. - 001, Perucká 2542/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Komwag, která se stará o hlavní město, hledá do svého týmu zámečníka pro pracoviště kousek od metra Opatov.

Co budete dělat:
- opravovat velkoobjemové kontejnery za pomoci zámečnických, klempířských a svářečských prací
- finalizovat práci na opravených dílech – nátěry, lakování
- další různorodou práci podle potřeby

Co od Vás potřebujeme:
- výučák v oboru, abyste věděli co a jak dělat
- řidičský průkaz na osobní a ideálně i nákladní auta
- praxe ve svařování CO2 i s autogenem

A co Vás čeká:
- samostatná práce u metra C Opatov
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- výplata vždy včas na účtu, až dvě mzdy ročně navíc, stravenky a proplácené veškeré přesčasy

Nástup možný dle dohody!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11482620702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou