Zvárač plastov- Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
celé Nemecko, Slovensko, Česko, Nemecko
Termín nástupu
5.5.2014
10.22 EUR/hodina, plus príplatky na každú hodinu vo výške 4,35€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov plastov na prácu v Nemecku

Je potrebné mať skúsenosti so zváraním plastov na tupo, s polyfúznym zváraním a zváraním plastov prídavnými materiálmi
Platové podmienky pre zváračov 10,22 Eur/hod. brutto + príplatky 4,35 Eur/hod. netto.

Naša ponuka práce je na hlavný pracovný pomer v Nemecku na dobu neurčitú.
Pracuje sa na rôznych stavbách v celom Nemecku

- prácu na trvalý pracovný pomer v Nemecku na dobu neurčitú
- hodinovú sadzbu 10,22 Eur/hod. brutto
- k tomu atraktívne príplatky vo výške 4,35 Eur/hod. netto
- lacné ubytovanie
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom a nemeckom jazyku nám pošlite na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,strojárske,stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v danom odbore - zvárač plastov
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý
- vlastné auto je potrebné (je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami)
- schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť a dochvíľnosť na stavbách

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1283696  Datum zveřejnění: 1.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.22 EUR/hodina, plus príplatky na každú hodinu vo výške 4,35€