Montér stabilných hasiacich zariadení (sprinkler) - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
10.22 - 11.00 EUR/hodina, k tomu hodinové príplatky 4,35€ netto/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom od 28.9.2015 dvoch až štyroch montérov stabilných hasiacich zariadení-sprinklerov, na stavby v Nemecku - mesto Lübeck. Podmienka je schopnosť pracovať vo výške - montovať sa bude vo výške 15 m.
Minimálne jeden z dvojice musí ovládať nemecký jazyk aspoň na úrovni mierne pokročilý.
Skúsenosť s montážou sprinklerov je podmienkou. V skupine je nutné mať vlastné auto.
Priebežne hľadáme jednotlivcov i dvojice sprinklerov na stavby v celom Nemecku. Nástup ihneď alebo dohodou.
Náplň práce sprinklera:
-montáž samospúšťacích hasiacich zariadení ( sprinklerov)
-inštalácia potrubí a potrubných sietí
-montáž ochranných krytov
-rezanie závitov
-montážne práce vo výške a na železných konštrukciách
-obsluha pracovnej plošiny

Pracovná pozícia je na hlavný pracovný pomer - zmluva je nemecká. Nie je to klasická turnusová práca. Je potrebné počítať aj s presunmi medzi stavbami. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, ale zamestnanec si hradí sám.

- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- možnosť vyplácania zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- ochranný pracovný odev a náradie
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovanie v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom a nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- je NUTNÉ mať prax s montážou stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov aspoň u jedného z dvojice
- PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý aspoň u jedného z dvojice
- výhodou vlastné auto (potrebné počítať s presunmi medzi stavbami a presunmi medzi stavbou a ubytovňou)
- samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1502978  Datum zveřejnění: 17.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.22 - 11.00 EUR/hodina, k tomu hodinové príplatky 4,35€ netto/hod