Montéri sprinklerov aj 3 alebo 4 členné partie

KÖNIG SE & Co KG

Slovensko, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
10.22 EUR/hodina, 10,22 €/hod. brutto, príplatky 4,35 €/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom ihneď alebo dohodou hľadáme dvojice, trojice aj štvorice montérov stabilných hasiacich zariadení-sprinklerov, na montážne práce do celého Nemecka. Minimálne jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk aspoň na úrovni mierne pokročilý. Majster na stavbe je nemecký, pracovná zmluva je taktiež nemecká.
Požadujeme skúsenosti s montážou sprinklerov, samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť.

Náplň práce:
-montáž samospúšťacích hasiacich zariadení ( sprinklerov)
-inštalácia potrubí a potrubných sietí
-montáž ochranných krytov
-rezanie závitov
-montážne práce vo výške a na železných konštrukciách
-obsluha pracovnej plošiny

Pracovná pozícia je na hlavný pracovný pomer v Nemecku. Ubytovanie zabezpečené, hradíte si ho sami.

Do mesta Kopenhagen hľadáme jednu dvojicu sprinklerov - tu je ubytovanie zabezpečené a hradené firmou.

- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- práca na stavbách v celom Nemecku
- nástupný plat 10,22 Eur/hod. brutto
- k tomu atraktívne príplatky vo výške 4,35 Eur/hod. netto
- ubytovanie zabezpečené
- pracovné oblečenie a náradie
- istotu práce v rodinnom podniku
- slovensky rozprávajúci koordinátor je priamo v Nemecku

Životopis v slovenskom a nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- je nutné mať prax s montážou stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov
- PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý u jedného z montérov
- samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1522928  Datum zveřejnění: 18.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.22 EUR/hodina, 10,22 €/hod. brutto, príplatky 4,35 €/hod. netto