Sprinkler - montáž stabilných hasiacích zariadení - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom od konca mája/začiatkom júna montérov stabilných hasiacich zariadení-sprinklerov. Miesto výkonu práce: Nemecko.

PLATOVÉ PODMIENKY: nástupný plat od 10,22,-€/Hod. brutto (podľa dĺžky pracovných skúsenosti s montážou sprinklerov), príplatky 4,35,-€/Hod. netto

Podmienkou je schopnosť pracovať vo výške.
Skúsenosti s prácou ako sprinkler alebo skúsenosti s vodoinštalačnými prácami veľkou výhodou.

Výhodou znalosť nemeckého jazyka.
Skúsenosť s montážou sprinklerov je veľkou výhodou, takýto uchádzači budú uprednostňovaní.
Začiatok práce koncom mája, začiatkom júna 2016

Náplň práce sprinklera:
-montáž samospúšťacích hasiacich zariadení ( sprinklerov)
-inštalácia potrubí a potrubných sietí
-montáž ochranných krytov
-rezanie závitov
-montážne práce vo výške a na železných konštrukciách
-obsluha pracovnej plošiny

Pracovná pozícia je na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva. Turnusy podľa dohody s majstrom na stavbe a vedúcim pobočky. Je potrebné počítať aj s presunmi medzi stavbami. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, ale zamestnanec si hradí sám.

- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- možnosť vyplácania zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- ochranný pracovný odev a náradie
- slovenský koordinátor priamo v Nemecku
- možnosť zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovanie v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavba priemyselných objektov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

inštalatér, zámočník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- veľkou výhodou prax s montážou sprinklerov, vítaná prax ako inštalatér,
- výhodou znalosť nemeckého jazyka
- výhodou vlastné auto (potrebné počítať s presunmi medzi stavbami a presunmi medzi stavbou a ubytovňou)
- samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2561031  Datum zveřejnění: 16.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: DOHODOU