Montér sprinklerov - výhodné platové podmienky

KÖNIG GmbH & Co KG

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika, Stredočeský kraj, Juhočeský kraj, Plzenský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královohradecký kraj, Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
10,22,-€/hod. brutto, 24,-€/diéty/deň, ubytovanie hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zamestnancov do nášho pracovného tímu na pracovnú pozíciu montér sprinklerov - montáž stabilných hasiacich zariadení.

Platové podmienky 10,22,-€/hod. brutto, diéty 24,-€/deň/netto, ubytovanie hradené zamestnávateľom (okrem oblasti Bavorsko-informácie o platových podmienkach pre túto oblasť Vám zodpovieme telefonicky).

Ponúkame:
- platové podmienky 10,22,-€/hod. brutto
- diéty 24,-€/deň/netto
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- zaujímame stavby v rámci celého Nemecka
- zákazky v renomovaných firmách, kde môžete nabrať veľa pracovných skúsenosti
- koordinátora počas Vášho pobytu v zahraničí
- prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva

- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- možnosť vyplácania zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- ochranný pracovný odev a náradie
- slovenský koordinátor priamo v Nemecku
- možnosť zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: info@koenig.sk.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Montážne práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výhodou prax s montážou sprinklerov - stabilných hasiacich zariadení
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (aby ste sa vedeli dohovoriť s majstrom na stavbe)
- schopnosť pracovať vo výške
- samostatnosť
- spoľahlivosť

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 17-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Nienhagener, Str. 30
37186 Moringen
Nemecko

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu