Pojišťovací poradce

Kooperativa pojišťovna , a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
náměstí Svobody 145, 438 01 Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna , a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna , a.s., kancelář Ž a t e c, náměstí Svobody 145, 438 01 Žatec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Žatec, Náměstí svobody 145
Nabízíme: finanční podporu ve formě paušální odměny po dobu adaptace a školení, stála podpora manažera obchodního týmu, zázemí významné společnosti na pojistném trhu, rychlý kariérní růst.
Náplň práce: aktivní vyhledávání a oslovování klientů, udržování kontaktů se stávajícími klienty, uzavírání pojistných smluv s klienty, vytváření vlastního portfolia klientů, odborný a osobní růst.
Požadujeme: příjemné vystupování a proklientský přístup, schopnost věcné komunikace a argumentace, uživatelskou znalost práce s PC, předchozí obchodní zkušenosti a řidičský průkaz B výhodou.
5 týdnů dovolená, stravenky, příspěvek na DPS a ŽP, cestovní náhrady
Prosím o zaslání životopisu na email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 11615240751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou