Pracovníci přepážky v klientském centru

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
Smetanova 810, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách (33212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group 02, Smetanova 810, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍCI PŘEPÁŽKY V KLIENTSKÉM CENTRU
Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, čistý TR, ŘP. skupiny B, uživatelská znalost MS Office. Pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Flexibilní, empatická, zodpovědná osobnost, která je schopná zvládat stresové situace a ráda pracuje v týmu.
Náplň práce: Obsluha klientů na přepážce, vyřizování jejich požadavků, pomoc klientům při řešení škodních událostí, pravidelná komunikace s klienty a rozvíjení osobních vztahů, doplňování jejich portfolia. Dále pak servis stávajících klientů - optimalizace jejich produktového portfolia podle aktuálních potřeb. V menší míře pak oslovování nových skupin potencionálních klientů v rámci marketingových akcí.
Nabízíme: Teoretické i praktické zaškolení v oboru, kontinuální rozvoj obchodních dovedností, zázemí silné společnosti, stabilní příjem složený z pevné složky a odměny za výkon, flexibilní pracovní dobu (vhodné pro rodiče samoživitele nebo matky po RD), částečně možnost pracovat formou home office, možnost kariérního růstu - stávající absolventy VŠ zařazujeme do manažerského studia, které je zakončeno certifikátem. Motivační složka odměňování, automobil i k soukromým účelům, poukaz na dovolenou.
První kontakt: životopisy zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11775890793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti