Pojišťovací poradce/poradkyně

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
Bělehradská 542, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojišťovací poradci specialisté (24125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617, http://www.koop.cz
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Bělehradská č.p. 542 [763], Bělehradská 542, 53009 Pardubice 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Region Pardubice doplňuje obchodní tým o 4 kolegy(ně)
Nástup od 1.2.2017
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, uživatelskou znalost práce na PC, pozitivně reagovat na průběžné změny, dobré komunikační vlastnosti, potřebu se dál rozvíjet.
Nabízíme: atraktivní finanční ocenění, časovou flexibilitu, zázemí silné finanční skupiny, firemní benefity, práci se stávajícími klienty, užitečný systém produktového a osobního vzdělávání

Místo je vhodné i pro absolventy a OZP

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11937220708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti