Obchodní zástupci - přepážkoví pracovníci

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
Poláškova 76, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group 04, Poláškova 76/8, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 11000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ZÁSTUPCI - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI
Požadujeme: zájem o práci, aktivitu, schopnost komunikace s klienty
Náplň práce: servis klientům, aktivní práce s klienty, aktivní obchod, práce v kanceláři i mimo.
Nabízíme: zaměstnanecký poměr včetně nadstandartních zaměstnaneckých benefitů (motivační příspěvek ve výši 3000Kč měsíčně + odměna za výkon, sick day, nadstandartní lékařská péče, stravenky, příspěvky na penzijní a životní připojištění, zvýhodněné úvěry v rámci FSČS), nadstandartní výdělek v závislosti na pracovní aktivitě
První kontakt: Marie Trtíková - vedoucí obchodní skupiny Valašské Meziříčí: telefonicky na čísle 733 619 073 nebo e-mailem: [email protected]
ov. 5.1.2017

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 9104630782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti