Pojišťovací poradce/-kyně

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
Kamenice 107, 547 01 Náchod, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - pracoviště Náchod, Kamenice 107, 547 01 Náchod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: komunikace s novými klienty, péče o stávající klienty, poskytování informací zákazníkům (novinky, marketingové akce), vedení agendy obchodních případů.
Požadavky: seriózní a aktivní přístup k zákazníkům, dobrá neverbální i verbální komunikace, zkušenosti z obchodu výhodou, odpovědnost, spolehlivost, týmový duch, znalost práce na PC - MS Excel, MS Word.
Zaměstnavatel nabízí: fixní plat + bohaté bonusy, kariérní růst, tréninkový program, teambuildingy, příspěvek na auto a cestování, stravenky, dovolenou navíc.
Kontakt - paní Benešová Marcela; tel.: 724 177 321 (od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: [email protected] (zaslání životopisu).

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11756300770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti