Pojišťovací poradce/kyně

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
sady Svobody 448, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - pobočka Opava, sady Svobody 448/4, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, životní a úrazové pojištění
Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Úplné střední všeobecné, velmi dobré komunikační dovednosti, obchodní nadání a orientaci na výsledky, příjemné vystupování, samostatnost a časovou flexibilitu, znalost práce na PC, široký rozhled a smysl pro zodpovědnost, bezúhonnost. Vhodné také pro OZP a pro absolventy.
Náplň práce: profesionální finanční poradenství v kanceláři Kooperativy a v terénu, aktivní nabídka finančních produktů (Kooperativa, Česká spořitelna) novým klientům a stávajícím klientům na základě zjištění potřeb, plnění stanovených obchodních plánů a cílů společnosti.
Mzda: od 15 500 Kč, 1-směnný provoz, plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: 1.3.2017, pracoviště: sady Svobody č.p. 448/4, Opava.
Nabízíme: nadstandardní zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, stravenky, zaměstnanci jsou automaticky pojištěni životním a úrazovým pojištěním), možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
KO: Kavanová Marta, e-mail: [email protected]. Zasílejte životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12033770725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti