Skladník - prodejce náhradních dílů

KOPECKÝ AUTO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Přístavní 837, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje (524)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOPECKÝ AUTO s.r.o., IČ 25416537
Pracoviště:KOPECKÝ AUTO s.r.o. - ÚL, Přístavní 837/85, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:Přístavní č.p. 837/85, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: tvorba nákupních objednávek, koordinace procesu dodání zboží pro náš servis, aktivní spolupráce v týmu servisu a dílnou, řešení reklamací, optimalizace skladových zásob, eliminace nákupu neobrátkového zboží, striktní dodržování standardu práce dle BMW
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost Anglického nebo Německého jazyka výhodou, praxe v oboru podmínkou, odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa,orientace na trhu náhradních autodílů, reprezentativní vystupování, dobré komunikační dovednosti, trestní bezúhonnost, proaktivnost, samostatnost, vyzrálou osobnost s přirozenou autoritou, spolehlivost a loajalitu, POKROČILÁ znalost práce na PC (uživatelsky) - MS Office, ŘP skupiny B.
Nabízíme: náročnou, avšak velice různorodou práci s vysokou mírou odpovědnosti, odpovídající finanční ohodnocení + motivační benefity,mobilní telefon
Kontakt: Poslat strukturovaný životopis na adresu : [email protected]

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12133270706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Skladník, práce ve skladu