Produktový specialista v oblasti velkoobchodu nábytkového kování a potřeb pro truhláře

Kopecký CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vinohradská 1114, 618 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (24339)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kopecký CZ s.r.o., IČ 26220679
Pracoviště:Kopecký CZ s.r.o., pracoviště!, Vinohradská 1114/76, Černovice, 618 00 Brno 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Prosíme o zaslání životopisu na adresu: [email protected]

Hledáme produktového specialistu pro velkoobchod s nábytkovým kováním a interiérovými doplňky na centrálu do Brna. Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi s možností profesního růstu.
Náplň práce:
- podpora prodeje nábytkového kování
- výběr produktů pro prodej, technická školení
- tvorba prodejních cen, analýza trhu
- zpracování grafických a textových podkladů
- spolupráce na marketingu a prodejních akcích
- komunikace s dodavateli v ČR a zahraniční
- komunikace se zákazníkem, řešení reklamací
Nabízíme:
- stabilní zázemí rodinné firmy
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- zajímavé platové ohodnocení
- práce v centru Brna
Požadujeme:
- chuť pracovat a zápal pro věc
- schopnost samostatného jednání a rozhodování
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- dobrá znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
- dobrá znalost práce na PC - MS Office, grafické programy výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11598730769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou