Obchodní manažer/ka pobočky pro velkoobchodní prodej nábytkového kování

Kopecký CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vinohradská 1114, 618 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kopecký CZ s.r.o., IČ 26220679
Pracoviště:Kopecký CZ s.r.o., pracoviště!, Vinohradská 1114/76, Černovice, 618 00 Brno 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Prosíme o zaslání životopisu na adresu: [email protected]

Hledáme obchodního manažera/ku pobočky Brno pro velkoobchod nábytkového kování a interiérových doplňků. Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi s možností profesního růstu.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem (osobní, telefonická)
- příjem objednávek, zpracování nabídek
- odborné poradenství
- péče o stávající klienty
- vedení chodu provozovny
- řešení reklamací
- plánování expedice a logistiky pro danou oblast
Nabízíme:
- stabilní zázemí menší rodinné firmy
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- zajímavé platové ohodnocení
- práce v centru Brna bez nutnosti cestování
Požadujeme:
- chuť pracovat a ochota učit se novým věcem
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- výborné organizační schopnosti
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- znalosti z oblasti výroby nábytku či zkušenosti s obchodem výhodou
- osobní přístup a zodpovědnost při práci s klienty
- znalost práce na PC - MS Office

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11598910704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou