Referent logistiky

KORDÁRNA Plus a.s.

Velká nad Veličkou 890, 696 74, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu pracovníků, který spolupracuje s předními výrobci pneumatiky a dopravních pásů? Chcete aktivně využívat své jazykové znalosti v praxi?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

- Zajištění logistických procesů – námořní a kamionová přeprava
- Kontakt a vyjednávání se spedičními společnostmi (výběrová řízení, termíny, doklady atd.)
- Práce v interním informačním systému
- Komunikace s ostatními odděleními společnostmi - zejména výroba a nákup

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- Moderní pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí
- Možnost kariérního růstu
- Příležitost být součástí velkého pracovníhu týmu, který dosahuje těch nejlepších výsledků
- Vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců

Informace o náboru

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je test z anglického jazyka. Aktivní znalost anglického jazyka je podmínkou pro přijetí na dané pracovní místo!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KORDÁRNA Plus, a.s. je předním evropským výrobcem technických tkanin pro gumárenský průmysl.
Patří mezi přední světové výrobce v oboru a současně je jediným evropským integrovaným dodavatelem, který pokrývá celý výrobní proces technických tkanin – od výroby vlákna až po výslednou tkaninu.

Výrobky se uplatňují v automobilovém, gumárenském, strojírenském, těžebním a stavebním průmyslu na trzích v Evropě, Asii, Jižní Americe a v Africe.
ID: 1804707  Datum zveřejnění: 17.7.2014