Manipulant skladu

KORDÁRNA Plus a.s.

Velká nad Veličkou 890, 696 74 Velká nad Veličkou, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nakládka a vykládka nákladních aut, kompletace zakázek dle dokladů
- manipulace a skladování výrobků (stohování, zakládání do regálů)
- příjem do skladu, balení, vážení, identifikace výrobků
- údržba používaných prostředků, manipulační techniky atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání na HPP
- zajímavé finanční ohodnocení
- příplatky odpolední, noční, nepřetržitý provoz, přesčasy
- týden dovolené navíc
- zajištění svozu zaměstnanců ze vzdálenějších oblastí
- příspěvek na stravování
- benefitní poukázky pro zaměstnance
- kulturní a sportovní akce pro zaměstnance
- moderní pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- pečlivost a přesnost
- schopnost týmové práce
- spolehlivost
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- oprávnění na VZV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KORDÁRNA Plus, a.s. je předním evropským výrobcem technických tkanin pro gumárenský průmysl.
Patří mezi přední světové výrobce v oboru a současně je jediným evropským integrovaným dodavatelem, který pokrývá celý výrobní proces technických tkanin – od výroby vlákna až po výslednou tkaninu.

Výrobky se uplatňují v automobilovém, gumárenském, strojírenském, těžebním a stavebním průmyslu na trzích v Evropě, Asii, Jižní Americe a v Africe.
ID: 2110420  Datum zveřejnění: 15.5.2015