Hlavní účetní

KORDÁRNA Plus a.s.

Velká nad Veličkou 890, 696 74, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu pracovníků, který spolupracuje s předními výrobci pneumatiky a dopravních pásů? Chcete aktivně využívat své ekonomické znalosti v praxi?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

- zajištění vedení účetnictví skupiny společností
- sledování změn v účetních standardech a jejich implementace do účetní metodiky společností
- zpracování měsíčních a ročních reportů a analýz
- nastavení základní daňové metodiky v rámci společnosti, skupiny
- účtování složitých účetních transakcí
- koncepce řízení oblasti účetnictví
- zpracování konsolidované účetní uzávěrky
- tvorba reportů a analýz
- komunikace s auditorem společnosti
- řízení svěřeného útvaru, hodnocení výsledků práce podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- Moderní pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí
- Možnost kariérního růstu
- Příležitost být součástí velkého pracovníhu týmu, který dosahuje těch nejlepších výsledků
- Vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců

Informace o náboru

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení j praxe min. 3 roky na obdobné pracovní pozici ve střední nebo velké společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomika, účetnictví, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Expert
Jednoduché účetnictví - Expert
Fakturace - Expert
Skladové hospodářství - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KORDÁRNA Plus, a.s. je předním evropským výrobcem technických tkanin pro gumárenský průmysl.
Patří mezi přední světové výrobce v oboru a současně je jediným evropským integrovaným dodavatelem, který pokrývá celý výrobní proces technických tkanin – od výroby vlákna až po výslednou tkaninu.

Výrobky se uplatňují v automobilovém, gumárenském, strojírenském, těžebním a stavebním průmyslu na trzích v Evropě, Asii, Jižní Americe a v Africe.
ID: 2195766  Datum zveřejnění: 24.7.2015