Manager/ka obchodní skupiny

KOREKT PRAHA

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná finanční, makléřská a poradenská a.s.(1100 pracovníků) ,která klade důraz na individualitu a svobodu jedince, přijme formou výběrového řízení

3 pracovníky do pozice:

*Manažer/ka obchodní skupiny - Praha

Pracovní náplň:

*vedení a rozvoj obchodní skupiny

*školení a nábor finančních poradců

*vedení agendy spojené s uvedenou pozicí

*přenos informací, koučování a motivace jednotlivých poradců

Požadavky:

*vzdělání SŠ nebo VŠ

*praxe s prodejem finančních produktů výhodou

*zkušenosti s manažerskou činností jsou výhodou

*znalost MS Office

*řidičský průkaz sk. B

Osobnostní předpoklady:

*právní bezúhonnost

*velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

*schopnost pracovat v týmu

Nabídka:

*začáteční příjmy na této pozici ve výši cca 30.000 Kč-dle plnění
obchodních cílů(ne. ale ve formě fixního platu)

*pro úspěšné manažery je samozřejmostí nadstandardní příjem(od 50.000 Kč) (ne, ale ve formě fixního platu)

*možnost seberealizace v rámci manažerské pozice

*profesní, kariérní a hlavně finanční růst

finanční i osobní podpora v počátečních měsících

Své CV prosím zasílejte na email: [email protected]

Info na tel. 604 588 734 nebo 602 640 076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Významná společnost(1100 pracovníků ) ve finanční oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 1834805  Datum zveřejnění: 14.8.2014