Technik(programátor) PLC pro průmyslovou automatizaci

KOREKT PRAHA

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční firma se sídlem v Praze působící v oblasti řízení projektů u automatizace logistických a dopravníkových technologií v České republice a okolních zemích střední Evropy přijme pracovníka v hlavním pracovním poměru do pozice:

Požadavky

· *zkušenosti s programováním PLC ( vítány pro Siemens Simatic a vizualizací WinCC a WinCC Flexible)

· * podmínkou je vyhláška č. 50/78 od § 6 a vyšší

· * VŠ/SŠ: SŠ (min. 2 roky odborné praxe) , VŠ ( min. 1 rok odborné praxe)

· *angličtina aspoň na komunikativní úrovni

· * ŘP

· *ochota cestovat po ČR a do zahraničí (střední Evropa)

· *vhodné i pro absolventy

Náplň práce :

· *účast při montážích a při najíždění a oživování seřizování strojů a zařízení

· * vytváření SW pro PLC ve vazbě na požadované funkce dopravníků, regálových zakladačů a jednoúčelových strojů

· * zpracování podkladů pro programování a vizualizaci

· *programování vizualizace na uživatelských panelech

· * jednání se zákazníky a dodavateli

· * podpora záručního a pozáručního servisu

Nabídka.

· * nástupní plat dle praxe a zkušeností od 40.000 Kč do 50.000 Kč·

*platový postup

· *odměny a benefity

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu: [email protected]

Info vám také rádi poskytneme na tel.: +420/602-640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost v oblasti intralogistiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství,elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 2594979  Datum zveřejnění: 7.6.2016