Projektový manažer pro intralogistické systémy(PLC)

KOREKT PRAHA

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční firma se sídlem v Praze působící v oblasti řízení projektů u automatizace logistických a dopravníkových technologií v České republice a okolních zemích střední Evropy přijme pracovníka v hlavním pracovním poměru do pozice:

*Projektový manažer pro intralogistické systémy

Požadavky

· * zkušenosti s vedením projektů v intralogistice je prioritou, případně i v jiné průmyslové oblasti, ale aspoň částečná obecná znalost a orientace v průmyslové intralogistice je nutností.·

· *praxe s dodávkami pro automotive vítána

· *dobrá znalost MS Project a dalších aplikaci MS Office-podmínkou

*orientace v Autocadu-podmínkou

· *VŠ vzdělání elektro či strojní- výhodou (ne podmínkou) nebo SŠ

· *angličtina na komunikativní úrovni, i dobrý písemný projev

· *ŘP

· *ochota cestovat po ČR a do zahraničí (střední Evropa)

Náplň práce :

· * řízení projektů v oblasti automatizace skladování a dopravníkových systémů(hodně zakázek v automotivu)

· *jednání se zákazníky a dodavateli

· * řízení menšího týmu pracovníků a subdodavatelských firem

· *plánování dodávek a prací

· *komunikace s pracovníky mateřské firmy

Nabídka:

* Nástupní fixní plat 48.000 – 55.000 Kč(dle znalostí a praxe)·

* platový postup

* odměny a benefity

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu:

[email protected]

Info vám také rádi poskytneme na tel.: +420/602-640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost v oblasti intralogistiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 2595007  Datum zveřejnění: 7.6.2016