Obsluha soustružníckých automatů

KOREKT PRAHA

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní firma(zakázkově velmi silná) v Praze Uhříněvsi,( založená v roce 1990), 80 pracovníků.

přijme do hlavního pracovního poměru 2 pracovníky na obsluhu 6-vřetenních soustružníckých automatů.

NEJEDNÁ SE O AGENTÚRNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!!

Náplň práce:

*nabíjení materiálu

*měření jednotlivých kusů

*počítaní vyrobených kusů

* a další úkony souvisejíci s touto prací dle pokynů vedoucího směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:

*nejedná se o agenturní zaměstnávání , ale o hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele!!

* pracovní doba: 12 hodinové NOČNÍ pracovní směny- dlouhý(PO,UT,PA,SO, Ne) a krátký týden(ST, Čt)

*37,5 hod/týden

*5 tarifních tříd základního fix platu

*nástupní základní fix plat: 24.000 btto

*příplatky k základnímu platu: 4.000 Kč

*13. plat za práci přesčas, který je v rámci plánované pracovní doby

*po ZD postup do vyšších platových tříd až do 31.000 Btto dle pracovních výsledků+ příplatky : 4.000 Kč

*možnost práce i na ŽL

*stravenky: 80 kč

*po ZD 3 montérky +obuv

*v případě uspokojivých pracovních výsledků pracovní postup do pozice seřizovače

*pro mimopražské uchazeče-možnost sehnání levného ubytování v blízkosti pracoviště(120 kč /den)

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na email : [email protected]

info na tel.: 602-640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické-ale není podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

*pracovní praxe na soustružníckých strojích- výhodou na automatech a velkou výhodou na 6-vřetenních automatech-ne podmínkou

*výhodou je taktéž praxe jako obsluha na CNC strojích(soustruhy), nebo na soustruhu SU 50-ne podmínkou

*technické myšlení a zručnost

* obecní znalost čtení technických výkresů

*znalost práce s posuvkou a měřidlem-výhodou

* pracovní pozice je vhodná i pro ženy(se ženami na této pozici máme velmi dobré pracovní zkušenosti)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 3055812  Datum zveřejnění: 11.5.2017