Team leader(předák) údržby automatizovaných logistických technologii -pracoviště Kvasiny

KOREKT PRAHA

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pobočka zahraniční firmy se sídlem v Praze působící v oblasti řízení projektů u automatizace logistických a dopravníkových technologií a automatizovaných skladovacích systémů, přijme pro pracoviště v Kvasinách(okr. Rychnov nad Kněžnou)pracovníka do pozice:

(JEDNÁ SE O HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO U ZAMĚSTNAVATELE)

* Team leader(předák) údržby automatizovaných logistických technologii -pracoviště Kvasiny-nástupní plat: 40.000 btto(se znalosti komunikativní AJ)

**Místo pracoviště je v lokalitě Kvasiny (okr.Rychnov nad Kněžnou)

**Jedná se o hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele

Požadavky:

*vyučení v elektro nebo případně strojní

*komunikativní(aspoň středně pokročilá) znalost AJ-nutností

*vyhláška 50/78 § 6-velkou výhodou

*bez omezení věku!

*ideální předchozí praxe, jako provozní elektrikář ve výrobním závodě, ale není podmínkou!

*bydliště ideálně v okresech : Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Hradec Králové, Náchod

Pracovní náplň:

*zajišťování celkové provozní údržby dodaných automatizovaných skladů

*po zaučení vedení menší skupiny techniků údržby

*nepřetržitý 3 směnný provoz od pondělí do soboty(neděle volné)

Nabídka:

* nástupní fixní plat:40.000 btto (v případě středně pokročilé znalosti AJ)

*příplatky za noční směny a za sobotu dle zákonných předpisů a nařízení ČR

*firma přispívá na ubytování nebo na dojíždění i pomůže ubytování zajistit

*benefity

CV zasílejte prosím na: [email protected]
Info na tel. 602/640076

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma v oblasti dodávek automatizovaných logistických systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství,elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost
ID: 3119321  Datum zveřejnění: 10.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 Kč