Manipulant/ka skladu

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka (MPSV)

Místo práce
8, 262 23 Čenkov, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, IČ 28361172
Pracoviště:Čenkov 8, 262 23 Jince

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: manipulant/ka skladu
Vaším úkolem bude:
1. Naváží výrobní materiál do výroby a rozděluje jej na určené místo do regálů.
2. Zároveň potvrzuje scannerem fyzický příjem tohoto materiálu na výrobní sklad.
3. V případě materiálu bez kanbanového místa přistaví tento materiál na místo jemu určené (např. výrobní sklad MR).
4. Je zodpovědný za odvoz hotových výrobků na expedici a odvoz veškerých materiálů a rozpracované výroby určených k zaskladnění zpět do centrálního skladu nebo zadržovacího skladu.
5. Naváží obalový materiál do výroby a zpět odváží prázdné obaly do centra třídění.
6. Připravuje kartonové obaly a doplňkový obalový materiál pro potřeby výroby (lepení kartonů, příprava proložek atd.).
7. Řídí se pokyny svého nadřízeného.
POŽADUJEME:
- vzdělání stupeň / obor: SŠ/ VŠ/ ideálně
- praxe obor / počet let: Zkušenost na obdobné pozici v automotive
- jazyky / stupeň znalosti: AJ/NJ
- IT/ SAP
- osobnostní charakteristiky: ochota cestovat, výborné prezentační dovednosti, orientace na splnění stanovených cílů a termínů, obchodní myšlení
Zaměstnanecké výhody:
- jistotu a zázemí prosperující a stabilní rodinné společnosti, přístup k moderním technologiím využitých leadery v automotive, atraktivní finanční ohodnocení, měsíční bonusy, roční prémie,
5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů, menu za 21,--
Nástup: od 1.7.2017 Mzda: 18 000,- Kč
Kontakt: Baumannová Alexandra Mgr., tel.: 318 493 360 (8-12, 13-16), e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov 8, 262 23 Jince

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12700110770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity