Mzdová účetní a personalistka

Köster CZ, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 235, 542 01 Žacléř, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví (24119)

Pracoviště a kontakty

Firma:Köster CZ, spol. s r. o., IČ 48168751, http://www.koster.cz
Pracoviště:Köster CZ , spol. s r.o., Nádražní 235, 542 01 Žacléř

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MZDOVÁ ÚČETNÍ A PERSONALISTKA
Požadujeme: SŠ ekonomické vzdělání, praxe minimálně 3 roky, zkušenost na pozici mzdové účetní ve výrobní firmě, komunikativní znalost NJ (případně AJ), znalost mzdových předpisů a související legistativy, znalost práce na PC - MS office, znalost programu Nugget výhodou, schopnost samostatně práce, pečlivost, systematičnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, diskrétnost
Náplň práce: kontrola a zpracování veškerých zákonných dokumentů v souvislosti se vznikem i ukončením pracovního poměru zaměstnanců, změna smluv a mzdových výměrů, evidence složek a kvalifikačních karet zaměstnanců, kontrola a plánování lékařských prohlídek, zpracování podkladů pro mzdy, kontrola docházky, zpracování mezd, přehledů a správné zaúčtování do účetnictví, roční zúčtování daní ze závislé činnosti za zaměstnance, vedení a kontrola exekucí a insolvencí zaměstnanců, vedení účtu stravenek, kontrola, výpočet a výplata cestovních náhrad zaměstnancům, komunikace a zastupování firmy s orgány státní správy, kontrola účtů mezd a příprava veškerých podkladů ke zpracování ročního auditu
Nabízíme: zajímavou práci v prostředí zahraniční společnosti, perspektivní a dlouhodobé uplatněnímožnost seberealizace, menší pracovní kolektiv, odborný růst, rozvoj znalosti jazyků
notebook, stravenky, příspěvek na sport, kulturu, volný čas, možnost práce z domova, nástup možný ihned.
V případě Vašeho zájmu zasílejte přihlášky s životopisem na níže uvedenou adresu:

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12770330719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Aktivní