Sociální pracovník, pracovník v sociálních službách

KOTEC o. p. s. (MPSV)

Místo práce
Rokycanova 4, 347 01 Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOTEC o. p. s., IČ 26648415
Pracoviště:KOTEC o. p. s. (centrum podpory rodiny), Rokycanova 4, 347 01 Tachov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 19500 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rokycanova 4, 347 01 Tachov
HLEDÁME pracovníka do sociální služby Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi na Tachovsku. Službu poskytuje a zaštiťuje nezisková organizace KOTEC, o.p.s.

Požadujeme: věk 21 let, bezúhonnost, kvalifikace sociálního pracovníka dle § 110 ZSS nebo pracovníka v sociálních službách dle § 116 ZSS. Praxe v oboru výhodou. Aktivní řidič/ka skupiny B. Výhodou je schopnost orientace v problematice, síťování služeb, samostatnost a odpovědnost za výsledky práce, včetně schopnosti výsledky prezentovat.

Nabízíme: smluvní mzdu, po zkušební době navýšení o odměny, supervizi práce a možnost dalšího vzdělávání.

Profesní CV a motivační dopis zasílejte do 26. 10. 2016 na e-mail [email protected], případné dotazy na tel. +420608656538.

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 11508000752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou