Specialistka podpory

Kout Martin - Scorpion-elektro.com

Místo práce
Českomoravská 142/18, 19000 Praha 9 - Vysočany, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
03.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme milou, usměvavou, trpělivou, samostatnou a velmi schopnou asistentku do přátelského kolektivu na pozici telefonní a prodejní podpory na prodejně pro naše zákazníky. Náplň práce je především kontakt se zákazníky v Čechách a na Slovensku jak telefonní tak mailovou komunikací. Dále asistovat při prodeji na prodejně či při odesílání zásilek. Kolektivní práce v přátelském kolektivu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velké množství kvalitních referencí od zákazníků, o které se můžete opřít
- různorodá práce
- dobré platové ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií
- pracovat v mladém kolektivu s dobrými týmovými vztahy
- nástup nutný ihned
- komunikace v německém jazyce výhodou (plus 5-7 tisíc k měsíční mzdě)

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na kontaktní e-mail: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- příjemné vystupování v každé situaci (součástí životopisu požadujeme foto)
- flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- zodpovědný přístup a samostatnost
- loajálnost a obětavost pro potřeby firmy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Scorpion-Elektro.com, Martin Kout, která byla založena již v roce 1998, pro Vás za velmi výhodných podmínek dováží ze zahraničí i nové výrobky, vrácené a vyřazené z obchodů v několika kategoriích. Toto rozdělení je z důvodů např. mírně opotřebených obalů, vrácené zboží ve 14 denní lhůtě od prodeje, výprodeje skladů nebo se jedná o starší modely, ale i repasovaný typ elektroniky značené jako OUTLET ELEKTRO. Upozorňujeme, že jde o plně funkční zboží, na které Vám poskytujeme záruku 24 měsíců s možností prodloužení záruky na 36 měsíců. Prodáváme po celé EU s vynikajícími ohlasy od zákazníků!

Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí se sklady v Praze proto je možné vše reklamovat u nás jako prodejce v ČR na rozdíl od jiných prodejců, kteří zde nabízejí sice nízké ceny, ale reklamovat je možné pouze v sídlech firem jako jsou Polsko, Slovensko či Maďarsko!
ID: 2498387  Datum zveřejnění: 1.4.2016