Mistr provozu

KOVIN, družstvo invalidů (MPSV)

Místo práce
Dukelských hrdinů 29, 783 61 Hlubočky, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-03
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní pracovníci (515)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVIN, družstvo invalidů, IČ 26786958
Pracoviště:Dukelských hrdinů 29, 783 61 Hlubočky 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-03
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo je vyhrazeno pro OZP. Požadavky: vzděl. strojírenského nebo ekonomického směru, znalost práce na PC, průkaz na VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou, praxe v kovovýrobě výhodou, spolehlivost, odpovědnost. Mzda od 13.000,- Kč dle zkušeností a praxe.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email!

Poslední změna:2015-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9049130777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou