Obchodno-technický manager

KOVOHUŤ, s. r. o.

Místo práce
Teplická 19, 914 01 Trenčianská Teplá, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 1000 do 1500,-eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vykonáva obchodno - technickú prácu v oblasti strojarstva, ponuka služby a tovary spoločnosti
- plní zodpovedne zadané ciele
- vyhľadáva nových zákazníkov,
- udržiava dobré a neustále kontakty so zákazníkmi,
- dodržiava predajné pokyny vedenia,
- vedie evidencie zákazníkov a spracováva rozbory a štatistiky predaja,
- vykonáva predajné návštevy u zákazníkov, rozširuje ponukové materiály firmy
- vedie obchodné rokovania a uzatvára obchodné dohody
- svoje návštevy u zákazníkov si systematicky pripravuje,
- sleduje aktivitu konkurencie a informuje svojho nadriadeného ( obchodného riaditeľa )
- podieľa sa na zostavovaní plánu obratu a špeciálnych rozpočtov
- pravidelné cestovanie za zákazníkom s cieľom dohodnúť obchodnú skutočnosť

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaujímavé platové podmienky
- možnosť odborného rastu,
- zaujímavá práca v dynamickom kolektíve,
- možnosť pracovať z home office,
- služobné auto, notebook a mobil k dispozícii,
- stabilita spoločnosti,
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z Moravy ( Zlín, Vsetín, Brno , Olomouc , Uherské Hradište , Uherský Brod...)

Informace o náboru

Hľadáme šikovného , vytrvalého, komunikatívneho obchodníka ktorý sa nedá odradiť a ide za svojimi cieľmi a snaží sa presadiť so službami a produktami v jeho porfoliu. Nehľadáme predajcov ale managera ktorý veci dotiahne do úspešného konca a po čase ho budú kontaktovať zákazníci osobne.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojárstvo

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Fakturace - Základy
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- cieľavedomý
- pracovitý
- vytrvalý
- komunikatívny
- chuť učiť sa nové veci
- priebojný
- veľmi dobý timemanagment

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naša spoločnosť pôsobí od roku 2004 na trhu v oblasti zamerania sa na servis kovoobrábacích strojov, dodávky náhradných dielov, opravy náhradných dielov a ponuku kompletných služieb .
Naša reakcia na požiadavky zákazníka ohľadom servisu strojov je rýchla a efektívna.
Cieľom našej práce je spokojnosť na strane zákazníka, preto kladieme dôraz na efektívne riešenia technických problémov.Z veľkej časti portfólio našich zákazníkov tvoria stáli klienti.
Medzi našich zákazníkov patria významné strojárske firmy zo Slovenska, Čiech, Poľska a Rakúska.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2912944  Datum zveřejnění: 30.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1000 do 1500,-eur