Asistent/ka generálního ředitele

KOVOHUTĚ ROKYCANY, a. s. (MPSV)

Místo práce
Zeyerova 285, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-03
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVOHUTĚ ROKYCANY, a. s., IČ 49195719
Pracoviště:KOVOHUTĚ ROKYCANY, a.s./ Rokycany, Zeyerova 285, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-02-03
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zeyerova 285, 337 01 Rokycany.
Náplň práce: vyřizování korespondence, sjednávání návštěv, vedení docházky zaměstnanců podřízených GŘ, eviduje úkoly uložené GŘ, zpracovává platné organizační směrnice, rozhodnutí GŘ, administrativní práce při zpracování směrnic ISO atd.
Požadujeme bakalářské vzdělání, samostatnost, znalost práce na PC (WORD , EXCEL), dobrá znalost AJ
Nabízíme: platové ohodnocení 20.000,-Kč/měs., stravenky, 5 dní volna s náhradou mzdy navíc.
Kontakt: životopisy prosím zasílat na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 10172620764

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně