Vedoucí tpv

KOVOHUTĚ ROKYCANY, a. s. (MPSV)

Místo práce
Zeyerova 285, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-08
Mzdové podmínky (brutto)
26500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVOHUTĚ ROKYCANY, a. s., IČ 49195719
Pracoviště:KOVOHUTĚ ROKYCANY, a.s./ Rokycany, Zeyerova 285, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-08
Mzdové rozpětí:od 26500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zeyerova 285, Rokycany 337 01
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání - (obor materiálové inženýrství popř. technický obor). Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici. Znalost hutní výroby, dobrá znalost technologických postupů výroby, znalost AJ, popř. NJ výhodou. Zkušenosti s vedením, kontrolou a motivací zaměstnanců. Vynikající komunikační schopnosti, vystupování orientované na zákazníky, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost řešit konflikty, delegovat pravomoci, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: platové ohodnocení od 26.500,- Kč/měs., stravenky, 5 dní volna s náhradou mzdy navíc.
Kontakt: pouze emailem zasílat životopisy na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-08-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11223610720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou