Konstruktér

KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
230, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o., IČ 27792749
Pracoviště:Mniší 230, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 32000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:10.4.2017.
Popis:
- vytváření a kontrola nových konstrukčních řešení
- vytváření 3D modelů a výkresové dokumentace
- zajištění popisu řešení a prezentaci návrhů řešení
- podpora zákazníkům a technické poradenství
Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, příspěvek na stravování, benefitní karta, náborový příspěvek 3000 Kč po zkušební době.
Info.: na el.: 725 660 961 po-pá od 7-13 hod., e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12489760741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou