Programátor - analytik

KOVONA SYSTEM, a.s.

Místo práce
Průmyslová 2007, 737 01 Český Těšín, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
28.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezi hlavní úkoly programátora analytika patří: zabezpečení provozu aplikačního programového
vybavení ve společnosti, zajištění analýzy nasazení aplikačního software, koordinaci nasazení
modulů aplikačního programového vybavení, podílení se na koncepci aplikačního software,
spolupráce při tvorbě strategie IT a plánu rozvoje informačního systému ve společnosti,
zabezpečení některých činnosti souvisejících s provozem výpočetní techniky, zabezpečení
provozu a školení uživatelů aplikačního programového vybavení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti
• Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody
• Možnost nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máte zájem pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí?
Jste spolehliví a pracovití?
Pak se neváhejte připojit do našeho týmu v Českém Těšíně.
Stanete se součástí velkosériové zakázkové výroby, tvorby nábytku a regálových systémů.
Naše produkty míří do různých koutů celého světa.
Zaměstnáváme již více než 800 pracovníků!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2660849  Datum zveřejnění: 25.1.2017