Obsluha cnc stroje

KOVONA a.s. (MPSV)

Místo práce
Švermova 782, 289 22 Lysá nad Labem, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-25
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha stacionárních strojů a zařízení (81)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVONA a.s., IČ 14801884
Pracoviště:Švermova 782/2, 289 22 Lysá nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-25
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: praxi na CNC vysekávacích lisech, zkušenost s jejich programováním výhodou, znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení a zodpovědnost.
Náplň práce: vysekávání nerezových plechů pomocí CNC vysekávacího lisu dle výkresové dokumentace, široké spektrum úloh k řešení, rozmanité portfolio produktů, tvůrčí prostředí, možnost se prosadit.
Nabízíme: zázemí největšího výrobce kovového nábytku v ČR, zaučení v provozu se zaručenou mzdou, kariérní a platové postupy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreace, na kulturu, životní/penzijní pojištění, závodní stravování, smlouvu na dobu neurčitou, bezplatná pravidelná školení.Po ročním zaučení pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zájemci se mohou hlásit telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 nebo na email.

Poslední změna:2017-02-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12063190728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity